Olga Osip

Projektantka wnętrz, dekorator, dyplomowany konserwator dzieł sztuki

olga ossipolga

Olga Osip

Projektantka wnętrz, dekorator, dyplomowany konserwator dzieł sztuki

Olga Osip jest uznaną projektantką wnętrz, która wyrobiła sobie markę w branży projektowej.

Studiowała Projektowanie wnętrz na New York Institute of Art and Design, posiada RIDQC Certified jako Residential Interior Designer (projektant wnętrz dla klientów indywidualnych).

Projektowanie wnętrz to jej druga kariera, ponieważ Olga jest również dyplomowanym konserwatorem dzieł sztuki. Tytuł ten uzyskała na Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Jej różnorodne wykształcenie i doświadczenia zawodowe oraz kulturowe przyczyniły się do jej wyjątkowego podejścia do projektowania i filozofii obsługi klienta.

Olga jest założycielką i głównym projektantem Ossip Design, firmy oferującej pełen zakres usług projektowania wnętrz dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Ossip Design specjalizuje się w tworzeniu spersonalizowanych i funkcjonalnych przestrzeni odzwierciedlających styl życia i preferencje estetyczne klienta.

Usługi firmy obejmują projektowanie wnętrz, planowanie przestrzeni, dobór mebli, projektowanie oświetlenia i zarządzanie projektami.

Filozofia projektowania Olgi koncentruje się na tworzeniu przestrzeni, które są zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Wierzy, że każda przestrzeń ma swój niepowtarzalny charakter i stara się podkreślać jej mocne strony, jednocześnie eliminując słabości.

Podejście Olgi polega na współpracy z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i preferencji oraz uwzględnieniu ich w procesie projektowania.

Przywiązuje dużą wagę do szczegółów i dba o to, aby każdy element projektu był spójny i harmonijny.

Doświadczenie zawodowe Olgi obejmuje pracę jako projektantka wnętrz przy ekskluzywnych projektach mieszkaniowych i komercyjnych.

Pracowała również jako konserwator zabytków, co dało jej wyjątkowe spojrzenie na detal i różnorodność technik zdobniczych stosowanych w obiektach zabytkowych zarówno w Polsce jak i w USA.

Praca z historycznymi wnętrzami zaprojektowanymi przez światowej klasy projektantów i architektów dało jej możliwość wnikliwej analizy detalu i obcowania z kunsztem mistrzów w codziennej pracy.

Zróżnicowane doświadczenie i wiedza Olgi sprawiły, że stała się poszukiwanym projektantem, a klienci decydują się na współpracę z nią ze względu na jej wyjątkowe umiejętności projektowe, dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do każdego projektu.

Różnorodność projektów, nad którymi pracowała Olga, jest zaletą, ponieważ pozwoliła jej zdobyć doświadczenie w różnych stylach projektowych i typach projektów.

Jej doświadczenie w pracy jako konserwator zabytków jest również atutem, ponieważ dało jej wyjątkowe spojrzenie na projektowanie, a doświadczenie pracy fizycznej, znajomość technologii oraz wiedza z zakresu materiałoznastwa ułatwia kontakty z wykonawcami i rzetelny nadzór nad wykonawstwem.

OSIĄGNIĘCIA

article
article
Powrót